کانال تلگرام دی اسپورت
کد خبر: 84108  زمان: 14 شهريور 1397 - 15:02

برنامه هفته اول و دوم لیگ دسته سوم اعلام شد


کمیته مسابقات برنامه هفته اول و دوم لیگ دسته سوم در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.‏


به گزارش"دی اسپورت" ، برنامه هفته اول و دوم به شرح زیر است:

 

هفته اول - دوشنبه 2 مهر 97‏

آلتون تهران- مقاومت نوین تهران-ساعت 15- ورزشگاه  کشوری تهران تهران

‏مقاومت البرز- ذوب آذرخش مشهد( دزفول)‏ -ساعت 15- ورزشگاه  شریعتی کرج البرز

‏پاس مشهد- صنعت مشهد-ساعت 15- ورزشگاه  تختی مشهد خ رضوی ‏

‏4‏ستاره کاسپین بابل- شهرداری فریدونکنار-ساعت 15- ورزشگاه  هفت تیر بابل مازندران

‏شهرداری بیرجند- شاه جهان اسفراین-ساعت 15- ورزشگاه  غدیر بیرجند خ جنوبی

‏امید حسن آباد(سرخ پوشان سهند)- دارایی گز ‏گلستان-ساعت 15- ورزشگاه  ‏ متعاقبا اعلام میگردد

‏آذر کوثر تبریز- سپهر سبز آذربایجان-ساعت 15:15- ورزشگاه  اختصاصی شهرداری ‏تبریز تبریز آ.شرقی

‏یاران شیخ رحیمی شهر ری- آرش ری-ساعت 15:15- ورزشگاه  عطر سیب ‏ تهران تهران

‏آریا مینو خرمدره زنجان- شهرداری آستارا-ساعت 15:15- ورزشگاه  زمین دانشگاه خرمدره زنجان

‏سفیر نوین آبیک قزوین- شهدای ماکران میاندرود-ساعت 15:15- ورزشگاه  تختی آبیک قزوین

‏داماش تهران- شهرستان گرمی اردبیل-ساعت 15:15- ورزشگاه  هرندی تهران تهران

‏استقلال شوش(چهارمحال)- استقلال ملاثانی(گویم ‏فارس)‏ -ساعت 15:15- ورزشگاه  تختی شوش خوزستان

‏کیمیا فرآیند تهران- فجر شهید کاظمی البزر-ساعت 15:30- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد تهران

‏گرین کشاورز نهاوند- پرسپولیس دزفول ‏-ساعت 15:30- ورزشگاه  علیمرادیان نهاوند ‏ همدان

‏شهرستان قروه کردستان- ذوب و فلزات بهار ‏همدان-ساعت 15:30- ورزشگاه  شهید چمران قروه کردستان

‏کاویان نقده- سولدوز نقده-ساعت 15:30- ورزشگاه  تختی نقده آ.غربی

‏منصور ساوه - سپاهان خورموج-ساعت 15:30- ورزشگاه  چمران ساوه مرکزی

‏استقلال لطیفی لارستان(کارا شیراز)- وحدت زاهدان-ساعت 15:30- ورزشگاه  تختی لارستان فارس

 

‏سه شنبه 3 مهر 97‏

 

شهاب تهران - شهید کلهر شهریار-ساعت 15 - ورزشگاه  کشوری تهران تهران

‏نماینده کرمان-  فولاد بردسیر کرمان-ساعت 15 - ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد

‏خلیج فارس میناب هرمزگان- شهدای بافق یزد-ساعت 15 - ورزشگاه   شهید امینی ‏ میناب هرمزگان

‏شهدای کوشک بیدک شیراز(رضایی فیروز آباد)- فاروق ‏مرودشت-ساعت 15 - ورزشگاه  تختی ‏ شیراز فارس

‏فولاد یزد- آلومینیوم هرمزگان-ساعت 15 - ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد

‏ابوذر باشت- موسسه دانا یاسوج - ساعت 15 - ورزشگاه   تختی باشت کهکیلویه و ‏بویراحمد

‏ذوالفقار کاشان(صفاهان)- کیشوند جوان کیش-ساعت 15 - ورزشگاه   رفاه کارگران کاشان اصفهان

‏جنوب باغملک- استقلال ماهشهر ‏-ساعت 15:30  - ورزشگاه  شهدای هفت ‏تیر ‏ باغملک خوزستان

‏شهدای چوار 65 ایلام – دالاهو کرمانشاه ساعت 15:30  - ورزشگاه تختی ایلام ایلام

‏‏شاهین بندر عامری بوشهر -  شاهین لردگان ‏چهارمحال ساعت 15:30  - ورزشگاه شهید جمادی دلوار بوشهر

‏خوزستان(پرسپولیس گناوه)- بهزیستی لرستان ساعت 15:30  - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

‏برق آرا البرز (مقاوم فجر البرز) - پرواز زنجان ساعت 15:30  - ورزشگاه شریعتی کرج البرز

 

 

هفته دوم - دوشنبه 9 مهر 97‏

 

آریا سنگسر سمنان- مقاومت البرز- ساعت 15 - ورزشگاه   آزادی مهدیشهر سمنان

‏ذوب آذرخش مشهد( دزفول)- ستاره کاسپین بابل- ساعت 15 - ورزشگاه   تختی مشهد خ رضوی

‏شهرداری فریدونکنار- آلتون تهران- ساعت 15 - ورزشگاه   آزادی فریدونکنار مازندران

‏دارایی گز گلستان- پاس مشهد ‏- ساعت 15 - ورزشگاه   مام رضا علیه ‏السلام بندر گز گلستان

‏مقاومت نوین تهران- امید حسن آباد(سرخ پوشان ‏سهند)‏ - ساعت 15:15  - ورزشگاه   متعاقبا اعلام میگردد

شهرداری آستارا- ‏سفیر نوین آبیک قزوین- ساعت 15:15  - ورزشگاه   شهدای سیبلی آستارا گیلان

‏سپهر سبز آذربایجان- یاران شیخ رحیمی شهر ری ‏ ‏- ساعت 15:15  - ورزشگاه   پارک صنعت تبریز آ.شرقی

‏شهرداری نوشهر- برق آرا البرز ( مقاوم فجر)‏ - ساعت 15:15  - ورزشگاه   هفت تیر چالوس مازندران

‏پرواز زنجان- آذر کوثر تبریز- ساعت 15:15  - ورزشگاه   ‏15 خرداد زنجان ‏ زنجان

‏شهرستان گرمی اردبیل- آریامینو خرمدره زنجان- ساعت 15:15  - ورزشگاه   تختی گرمی ‏ اردبیل

‏آرش ری- داماش تهران- ساعت 15:15  - ورزشگاه   هویزه تهران تهران

‏فجر شهید کاظمی البرز-استقلال شوش(چهارمحال)‏ ‏- ساعت 15:15  - ورزشگاه   شریعتی کرج ‏ البرز

‏استقلال ملاثانی(گویم فارس)-شهرستان قروه ‏کردستان- ساعت 15:30  - ورزشگاه   متعاقبا اعلام میگردد

‏تربیت سقز کردستان- گرین کشاورز نهاوند ‏- ساعت 15:30  - ورزشگاه   کاوه سقز کردستان

‏سولدوز نقده- شهاب تهران-  ساعت 15:30  - ورزشگاه   تختی نقده آ.غربی

 

 

‏پرسپولیس دزفول - کاویان نقده ‏-  ساعت 15:30  - ورزشگاه   شهید مجدیان دزفول خوزستان

‏شهید کلهر شهریار- کیمیا فرآیند تهران-  ساعت 15:30  - ورزشگاه   شهید رهنما شهریار تهران

 

‏‏سه شنبه 10 مهر 97‏

 

بهزیستی لرستان- شاهین بندرعامری-  ساعت 15:30  - ورزشگاه   تختی 1‏ خرم آباد لرستان

‏سپاهان خورموج-ابوذر باشت-  ساعت 15:30  - ورزشگاه   تختی خورموج ‏ بوشهر

‏دالاهو (کرند غرب)- منصور ساوه-  ساعت 15:30  - ورزشگاه   ریزوندی اسلام ‏آباد کرمانشاه

‏شاهین لردگان- شهدای چوار 65 ایلام -  ساعت 15 - ورزشگاه   تختی لردگان چهارمحال

‏موسسه  دانا یاسوج- جنوب باغملک-  ساعت 15 - ورزشگاه   تختی یاسوج کهکیلویه

‏استقلال ماهشهر- خوزستان(پرسپولیس گناوه)‏ -  ساعت 15:30 - ورزشگاه   شهدای ماهشهر ماهشهر خوزستان

‏آلومینیوم هرمزگان- نماینده کرمان-  ساعت 15 - ورزشگاه   متعاقبا اعلام میگردد

‏فولاد بردسیر کرمان-شهدای کوشک بیدک ‏شیراز(رضایی فیروزآباد)‏ -  ساعت 15 - ورزشگاه   شهدای بردسیر بردسیر کرمان

‏شهدای بافق یزد- ذوالفقار کاشان(صفاهان)‏ -  ساعت 15 - ورزشگاه   شهدای سنگ ‏آهن بافق یزد

‏آران و بیدگل اصفهان- فولاد یزد-  ساعت 15 - ورزشگاه   تختی آران و  ‏بیدگل اصفهان

‏وحدت زاهدان- خلیج فارس میناب هرمزگان-  ساعت 15 - ورزشگاه   الغدیر زاهدان سیستان و ‏بلوچستان

‏فاروق مرودشت- استقلال لطیفی لارستان(کارا ‏شیراز)‏ -  ساعت 15 - ورزشگاه   تختی مرودشت فارس

‏صنعت مشهد- شهرداری بیرجند-  ساعت 15 - ورزشگاه   تختی مشهد خ رضوی





نظرات کاربران
1397/06/20 - 07:21
0
0
پیام من چی شد.
1397/06/15 - 11:22
0
0
اسم گذاری این تیمها واقعا برچه اساسی صورت میگیره؟؟ باعث خنده هست واقعا فوتبال در لیگ سه
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: