کانال تلگرام دی اسپورت
کد خبر: 77306  زمان: 21 فروردين 1397 - 12:23

اعلام برنامه هفته های هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم


کمیته مسابقات برنامه هفته های هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم در ‏فصل ۹۷-۹۶ را اعلام کرد.‏


به گزارش دی اسپورت و به نقل از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته ‏های هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم در فصل ۹۷-۹۶ به شرح زیر ‏است:‏

 

هفته هفدهم ‏ - دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷‏

 

شهرداری نوشهر- پاس گیلان - ساعت ۱۶:۰۰- ورزشگاه ۷ تیر ‏چالوس

انتظار بجنورد- پاراگ تهران - ساعت ۱۶:۰۰- ورزشگاه ۱۹ مهر ‏بجنورد

مقاوم فجر البرز- شهید مولایی قائمشهر - ساعت ۱۶:۰۰- ‏ورزشگاه شریعتی کرج

آرش ری- هیرکانی چالوس- ساعت ۱۶:۰۰- ورزشگاه هویزه ‏تهران

چوکای تالش – شهدای ماکران میاندرود- ساعت ۱۶:۰۰- ‏ورزشگاه پوریا ولی تالش

آریا مینو خرمدره زنجان – اسپیدار تهران - ساعت ۱۶:۱۵- ‏ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

اتحاد کامیاران – دالاهو کرمانشاه - ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ‏آزادی کامیاران

شهرداری اردبیل – پردیس خرم آباد - ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ‏علی دایی اردبیل ‏

شهدای رزکان کرج- کیان تهران - ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه ‏انقلاب کرج

آلومینیوم هرمزگان – پرسپولیس گناوه - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ‏تختی بندرعباس

شهید باقری گویم – استقلال رامشیر خوزستان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه دستغیب شیراز

پیروزی برازجان – جنوب باغملک خوزستان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه تختی برازجان

جندی شاپور خوزستان – سپاهان ایذه خوزستان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه مجدیان دزفول

جهاد نصر سیرجان – ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه تختی سیرجان

 

 

هفته هجدهم - شنبه ۲ اردیبهشت ۹۷‏


هیرکانی چالوس – مقاوم فجر البرز- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ۷ ‏تیر چالوس

شهدای ماکران میاندرود- انتظار بجنورد- ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه میاندرود

شهید مولایی قائمشهر- چوکای تالش - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ‏قراخیل قائمشهر

پاس گیلان – آرش ری - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل ‏رشت

پاراگ تهران- شهرداری نوشهر - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ‏کشوری تهران

اسپیدار تهران – اتحاد کامیاران - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید ‏کلهر شهریار

امید حسن آباد- آریا مینوخرمدره زنجان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه شهرداری حسن آباد تهران

دالاهو کرمانشاه- شهرداری اردبیل - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ‏کارگران کرمانشاه

پردیس خرم آباد- شهدای رزکان کرج - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ‏تختی خرم آباد

استقلال رامشیر خوزستان – آلومینیوم هرمزگان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه تختی رامشیر

پرسپولیس گناوه- جندی شاپور خوزستان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه شهید سراجی گناوه

جنوب باغملک خوزستان – جهاد نصر سیرجان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه تختی باغملک

سپاهان ایذه خوزستان – پیروزی برازجان - ساعت ۱۶:۳۰- ‏ورزشگاه تختی ایذه ‏

ملی حفاری اهواز- شهید باقری گویم - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ‏اختصاصی ملی حفاری اهواز



مرتبط:


نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: