کانال تلگرام دی اسپورت
کد خبر: 76464  زمان: 18 اسفند 1396 - 18:16

اس.خوزستان 1- خونه‌ به‌ خونه 3

خونه به خونه با هت تریک باقری فینالیست جام حذفی شد


شاگردان اسکوچیچ با ارائه نمایشی برتر نسبت به استقلال خوزستان و هت‌تریک روح‌الله باقری موفق به پیروزی و صعود به فینال جام حذفی شدند.


به گزارش «دی اسپورت»؛ استقلال خوزستان در نیمه اول با تک گلی که میثم دورقی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند برنده نیمه اول را تمام کرد اما خونه به خونه مزد بازی بهترش را بالاخره گرفت و در دقیقه 62 توسط عبدالله باقری گل تساوی را به ثمر رساند.

شاگردان اسکوچیچ در ادامه تلاش زیادی برای رسیدن به گل دوم و برتری داشتند و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردند ولی در نهایت جدال این دو تیم با نتیجه یک بر یک در طول 90 دقیقه خاتمه یافت تا وقت‌های اضافه و شاید ضربات پنالتی تعیین کننده دومین فینالیست جام حذفی و حریف استقلال تهران باشد.گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و خونه به خونه بابل را در همین صفحه دنبال کنید:


مرحله نیمه نهایی جام حذفی؛ ساعت: 15 ؛ تاریخ: 96/12/18
استادیوم: غدیر اهواز/  تماشاگر: 5 هزار نفر
داور: حمید حاج‌ملک؛ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم، محمد عطایی و امید سعیدفر؛ ناظر: حسین نجاتی.

اخطار:
ابوالفضل علایی(33)- سید علیرضا زندوی(56) از استقلال خوزستان

روح‌الله باقری(19) از خونه به خونه بابل

 

ترکیب استقلال خوزستان:
وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، محمد آرام‌طبع (38- علیرضا دغاغله) ، میثم دورقی، دانیال ماهینی (25- فرید بهزادی‌کریمی) ، حکیم نصاری، سعید زارع، ابوالفضل علایی، عادل کلاه‌کج، اسماعیل شریفات (50- سید علیرضا زندوی) و جونیور مارینی
  سرمربی: عبدالله ویسی


ترکیب خونه به خونه:
ناصر سالاری - محمد قاسمی نژاد - روح الله باقری - محمدامین حاجی محمدی - محمد قریشی - وفا هخامنش - مهران امیری - حمیدرضا دیوسالار - مهدی حنفی - مهدی خیری - سجاد آشوری (58- حمید کاظمی)
سرمربی: دراگان اسکوچیچ
 

شرح گل:

استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل(دقیقه 16: میثم دورقی): پنالتی اعلام شده به سود آبی‌های خوزستان را دورقی با شوت محکم به سمت چپ دروازه خونه به خونه زد که با وجود تشخیص درست سالاری، توپ تبدیل به گل شد.

 

استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل 1 (دقیقه 62: روح‌الله باقری): پاس بلند تماشایی خیری از میانه زمین را روح‌الله باقری با توپ‌ربایی از علایی از آن خود کرد تا در موقعیتی تک به تک گل تساوی را برای خونه به خونه به ثمر رساند.

 

استقلال خوزستان 1 - خونه خونه بابل 2 (دقیقه 98: روح‌الله باقری): حمید کاظمی با فرار سریع اجازه نداد توپ به بیرون برود و به معقولی پاس داد تا او با روی پا از گوشه محوطه جریمه شوت‌زنی کند تا با دفع ناقص شیخ‌ویسی، روح‌الله باقری با ضربه سر دومین گل خود و خونه به خونه را بزند.

 

استقلال خوزستان 1 - خونه به خونه بابل 3 (دقیقه 120: روح‌الله باقری): باقری با دریبل عالی و تیزهوشی، دورقی را جای گذاشت و با شیخ‌ویسی تک به تک شد و این بار هم او را مغلوب کرد تا با هت‌تریک خود و زدن سومین گل خونه به خونه، این تیم را راهی فینال جام حذفی کند.

 

 

 

 
لحظات حساس: 

 • دقیقه 5: اشتباه شیخ‌ویسی نزدیک بود دروازه استقلال خوزستان را باز کند ولی مدافعان این تیم زودتر از آشوری توپ را از محوطه 6 قدم توپ را دفع کردند.
 • دقیقه 8: پرتاب اوت ماهینی از سمت راست و دفع توپ اشتباه بازیکنان خونه به خونه یک کرنر به سود استقلال خوزستان رقم زد.
 • دقیقه 14: دیوسالار با بی‌احتیاطی به جای دفع توپ، پای شریفات را زد تا پنالتی به سود استقلال خوزستان اعلام شود.
 • دقیقه 19: روح‌الله باقری در صحنه‌ای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه استقلال خوزستان نقش بر زمین شد ولی داور تمارض مهاجم خونه به خونه را گرفت و به او کارت زرد نشان داد.
 • دقیقه 25: شوت پُر قدرت مهران امیری بعد از برخورد به مدافع استقلال خوزستان به کرنر رفت.
 • دقیقه 29: آشوری از راه دور اقدام به شوت‌زنی کرد که ضربه او بی‌حاصل راهی اوت شد.
 • دقیقه 40: ارسال کوتاه نصاری از جناح چپ زمین و ضربه مارینی از کنار دروازه خونه به خونه راهی اوت شد.
 • دقیقه 1+45: پرتاب اوت نمایشی قریشی موقعیت خوبی برای خونه به خونه فراهم کرد که این موقعیت در نهایت با شوت پشت محوطه حنفی به بیرون رفت.
 • دقیقه 58: پاس در عرض تند و تیز باقری با عبور از مقابل پای آشوری و مدافعان استقلال خوزستان به سمت چپ زمین رفت.
 • دقیقه 59: شوت پشت محوطه کاظمی به راحتی در اختیار شیخ‌ویسی قرار گرفت.
 • دقیقه 77: ضربه آزاد در موقعیت خوبی به سود استقلال خوزستان اعلام شد که پاس به عقب کلاه‌کج در این صحنه را امیری دور کرد.
 • دقیقه 78: مارینی فرصت خوبی برای نصاری فراهم کرد ولی شوت او در قوس محوطه جریمه با اختلاف به بیرون رفت.
 • دقیقه 84: قاسمی‌نژاد با شوت روی پا تیرک عمودی دروازه استقلال خوزستان را به لرزه درآورد ولی در ادامه مهاجمان خونه به خونه نتوانستند توپ برگشتی را تبدیل به گل کنند.
 • دقیقه 84: شوت مارینی دقت لازم را نداشت و با تکل بلند حاج‌محمدی دفع شد.
 • دقیقه 87: خیری با ضربه قیچی دروازه استقلال خوزستان را باز کرد ولی پیش از آن، آفساید او گرفته شده بود.
 • دقیقه 2+90: حمید کاظمی بهترین فرصت برای زدن گل دوم و برتری خونه به خونه را داشت که ارسال دقیق خیری و ضربه سر او از محوطه 6 قدم با اختلاف کمی از روی دروازه استقلال خوزستان به اوت رفت.
 • دقیقه 94: حمید کاظمی با اینکه شیخ‌ویسی را دریبل زده بود و فرصت مناسبی برای گلزنی داشت، با شوت پای چپ توپ را به اوت زد.
 • دقیقه 105: توپ در صحنه‌ای مشکوک به خطای هند به دست مدافع خونه به خونه برخورد کرد ولی حاج‌ملک، داور بازی دستور به ادامه مسابقه داد.
 • دقیقه 106: سالاری سانتر خطرناک نصاری از روی ضربه آزاد را بالاتر از مهاجمان استقلال خوزستان جمع کرد.
 • دقیقه 107: ارسال زندوی و ضربه سر مارینی در آستانه ورود به دروازه را قریشی راهی کرنر کرد.
 • دقیقه 109: امیری با نفوذ از سمت راست زمین به کاظمی پاس داد که او هم توپ را در اختیار معقولی گذاشت ولی شوت او راه اوت را در پیش گرفت.
 • دقیقه 114: پاس دیوسالار و شوت پشت محوطه باقری را شیخ‌ویسی درازکش جمع کرد.
 • دقیقه 115: فرصت رسیدن به گل سوم برای بابلی‌ها و هت‌تریک برای باقری از دست رفت و ضربه چیپ این بازیکن را شیخ‌ویسی به راحتی جمع کرد.
 • دقیقه 116: یک بار دیگر خونه به خونه موقعیت گلزنی هدر داد و این بار هم شوت کاظمی دردسری برای شیخ‌ویسی نداشت.
 • دقیقه 118: مارینی بعد از نفوذی که به محوطه جریمه داشت، توپ را به آسمان زد.

 


در حاشیه:
*فرشاد فرجی از خونه به خونه تنها بازیکن محروم این مسابقه است.
*هواداران خونه به خونه با دو دستگاه اتوبوس و تعداد زیادی ماشین‌های شخصی از بابل راهی اهواز شده‌اند.

*پیش از آغاز بازی ویسی به سمت اسکوچیچ رفت و مورد استقبال این مربی اهل کرواسی قرار گرفت.
*اسماعیل شریفات پیش از انجام بازی به سمت اسکوچیچ رفت و یک دسته گل به مربی سابق خود اهدا کرد.
*در این دیدار اعضای شرکت کننده در کلاس مربیگری درجه c آسیا از نزدیک نظاره گر بازی بودند.
*سید سیروس پورموسوی مربی سابق استقلال خوزستان پیش از این دیدار برای بالا بردن انگیزه بازیکنان آبی پوش در ورزشگاه غدیر حاضر شد که مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.
*این دیدار اگر چه رایگان اعلام شده است اما تنها ۲ هزار تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند.

* برنده این مسابقه در فینال جام حذفی که در خرمشهر برگزار می‌شود به مصاف استقلال تهران خواهد رفت.

* هواداران اهوازی همچنین سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان را هم تشویق کردند که برای تماشای بازی به ورزشگاه آمده بود.
*کریم بوستانی مربی تیم استقلال خوزستان که در این دیدار محروم بود قصد حضور بر روی نیمکت را داشت که این موضوع از دید ناظر بازی پنهان نماند و این مربی به جایگاه وی آی پی انتقال داده شد.

* اسکوچیچ بعد از پایان نیمه اول به سمت داور رفت و به او معترض شد.

* در پایان نیمه اول سرپرست دو تیم  با یکدیگر درگیری شدند. محمودی سرپرست خونه به خونه به داور معترض شد و فرامرز روشنایی هم به سرپرست خونه به خونه معترض شد که با دخالت و میانجیگری اطرافیان کار به جای باریک‌تر از جدال لفظی کشیده نشد. برخی از بازیکنان خونه به خونه هم با روشنایی درگیر شدند.

* نیمه دوم مسابقه با اخراج سرپرست دو تیم آغاز شد. ابراهیم محمودی سرپرست خونه به خونه و بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان در پایان نیمه اول با یکدیگر درگیری لفظی شدیدی پیدا کرده بودند و در نیمه دوم وقتی دو تیم وارد میدان شدند داور ابتدا این دو را از روی نیمکت‌ها اخراج کرد و بعد سوت بازی در نیمه دوم را به صدا درآورد.مرتبط:


نظرات کاربران
 • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
 • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
 • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: