کانال تلگرام دی اسپورت
کد خبر: 75315  زمان: 17 بهمن 1396 - 10:27

اختصاصی دی اسپورت؛

اعلام اسامی داوران هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم


از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد.


به گزارش دی اسپورت ، از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد اسامی داوران به شرح ذیل است :

 

چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه / گروه A :

 

مس نوین کرمان - نماینده مازندران - ورزشگاه سلیمی کیا کرمان ساعت ۱۴

فرزین تمیزی - بلال رئیسی - امین حسن زاده - احمد مرشدی ناظر : رحیم مهر پیشه

قشقایی شیراز - شاهین شهرداری بوشهر - ورزشگاه دستغیب شیراز ساعت ۱۴

رضا قاسمی - مازیار معتمد نیا - عیسی کوراوند - مهدی قاسمی ناظر : خداداد افشاریان

نیروی زمینی - فولاد نوین اهواز - ورزشگاه شهدای نزاجا تهران ساعت ۱۴

میثم صفاری - مسیب یونسی - مرتضی سلمان زاده - پژمان قرائیان ناظر : بابک وسیله بر

اروند خرمشهر - داماش گیلان - ورزشگاه اروندان خرمشهر ساعت ۱۴

داریوش احمدی - سیاوش باقر نژاد - ابراهیم نیک نام - حسن علمداری ناظر : اسماعیل آمری

 

چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه / گروه B :

 

شهرداری بندرعباس - نفت و گاز گچساران - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس ساعت ۱۴:۱۵

حسام ملا محمدی - محمد حسین محمدی - علی علامحمدی - احسان فرخی ناظر : حیدر شکور

شهدا بابلسر - پرسپولیس مشهد - ورزشگاه سیمرغ بابلسر ساعت ۱۴:۱۵

عباس خلیلی - رضا بابا رئیسی - داوود عروجلو - امین نعمت زاده - ناظر : محمد حسین اسدی

استقلال جنوب تهران - صنایع طلایی سمنان - ورزشگاه ولی عصر (عج) شهر قدس ساعت ۱۴:۱۵

حامد رنجبر - مرتضی فاطمی صدر - بهروز عالمی روشن - حسین عارفی - ناظر : حسین خانبان

استقلال کاشان - کاسپین قزوین - ورزشگاه امیر کبیر کاشان ساعت ۱۴:۱۵

علی اصغر افروزه - عباس شهرزادی - امین اسکندری - رضا خلیلی - ناظر : سخاوت سلیمان نژاد

سردار بوکان - استقلال اهواز - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان ساعت ۱۴:۱۵

محمد رضا منصوری - حسن بحر کاظمی - سینا رعنا - مجتبی رحیمی - ناظر : شاهین حاج بابایی

 

دوشنبه ۲۳ بهمن ماه / گروه C :

 

خوشه طلایی ساوه - خیبر خرم آباد - ورزشگاه  شهید چمران ساوه ساعت ۱۴

فرهاد امینی - علیرضا طاهرخانی - مجید افتخاری - اسماعیل نیساری - ناظر : مهرداد مذهبی

شهرداری فومن - بعثت کرمانشاه - ورزشگاه آزادی فومن ساعت ۱۴

مصطفی بینش - محمد علی وفایی - مجتبی کامرانی - شاهین یزدانی - ناظر : فرزاد معبودی

شهرداری همدان - پالایش آبادان - ورزشگاه شهدا قدس همدان ساعت ۱۴

پیام صاری اصلانی - داریوش کمری - سپهر کریمیان - میثم عباس پور - ناظر : بهرام مهر پیما

نفت امیدیه - شهرداری بم ورزشگاه شهدا نفت امیدیه ساعت ۱۴

وحید زمانی - مسلم شاهقلیان - احمد حقانی - امید غیبی - ناظر : رضا دهقانی





نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: