کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 72956  زمان: 18 آذر 1396 - 16:55

اختصاصی دی اسپورت؛

نتایج هفته سیزدهم لیگ دسته سوم + جدول


دی اسپورت: لیگ دسته سوم کشور امروز وارد هفته سیزدهم(پایانی) خود در مرحله نهایی شد


به گزارش"دی اسپورت" هفته سیزدهم رقابتهای لیگ دسته سوم کشور مرحله اول امروز در شهرهای مختلف برگزار شد که نتایج این مسابقات به شرح زیر می باشد

 

گروه یک:

صنعت مشهد 3–2 شهید مولایی قراخیل

داماش تهران 4–2 ابومسلم ثامن مشهد

مقاوم فجر البرز 3–0 نگین شاهوار شاهرود(عدم حضور نگین شاهوار شاهرود)

نسل ابومسلم مشهد 3–0 شهید کریمی تهران(عدم حضور شهید کریمی تهران)

آریا سپاهان تهران 1–9 شهدای ساری

 

 

لیگ 3 مرحله اول - گروه اول  
  دی اسپورت بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز  
1 شهید مولایی قراخیل 11 9 0 2 22 9 13 27  
2 مقاوم فجر البرز 11 7 2 2 27 8 19 23  
3 داماش تهران 11 5 4 2 14 11 3 19  
4 شهدای ساری 11 6 0 5 21 12 9 18  
5 نسل ابومسلم مشهد 11 5 3 3 14 10 4 18  
6 کاوه شهرداری ورامین 11 4 3 4 19 11 8 15  
7 صنعت مشهد 11 4 3 4 18 14 4 15  
8 استقلال نوین بجنورد 11 4 3 4 12 11 1 15  
9 ابومسلم ثامن مشهد 11 4 3 4 16 18 -2 15  
10 شهید کریمی تهران 11 3 2 6 15 24 -9 11  
11 نگین شاهوار شاهرود 11 2 2 7 13 25 -12 8  
12 آريا سپاهان تهران 11 0 1 10 10 48 -38 1

 

 


 

گروه دوم:

مقاومت البرز 5–0 ستاره شهر قزوین

آریا مینوی خرم دره 4–0 فولاد ویژن ماهان

پاس گیلان 3–1 امید حسن آباد

ساوالان یوردوم مشکین شهر 3–0 بهمن سبز البرز(عدم حضور بهمن سبز البرز)


 

 

لیگ 3 مرحله اول - گروه دوم  
  دی اسپورت بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز  
1 پاس گیلان 10 8 0 2 19 5 14 24  
2 آریا مینوی خرم دره 10 6 2 2 20 7 13 20  
3 مقاومت البرز 10 6 2 2 17 9 8 20  
4 صفاهان اصفهان 10 5 3 2 17 8 9 18  
5 امید حسن آباد 10 4 4 2 19 16 3 16  
6 ساوالان یوردوم اردبیل 10 5 1 4 14 15 -1 16  
7 ساحل اورنگ چالوس 10 4 3 3 16 12 4 15  
8 فولاد ویژن ماهان 10 1 6 3 10 16 -6 9  
9 بهمن سبز البرز 10 3 0 7 11 22 -11 9  
10 ستاره شهر قزوین 10 0 3 7 9 21 -12 3  
11 امید سهیل ماندگار 10 0 2 8 8 29 -21 2

 

گروه سوم:(شنبه96/09/18)

مهدیه تبریز 3–0 پاس ساوه(عدم حضور پاس ساوه)

آذریورد شاهین دژ 3–1 ذوب و فلزات بهار

ذوالفقار کاشان 3–0 آرش ری(عدم حضور آرش ری)

مبل محتشم تبریز 2–1 بیمارستان پارس تهران

آبیدر سنندج 1–2 دالاهو کرمانشاه

عقاب تهران 3–0 شهرداری مریوان

 

لیگ 3 مرحله اول - گروه سوم

دی اسپورت بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 آرش ری 12 9 1 2 29 9 20 28
2 دالاهو کرمانشاه 12 8 3 1 28 8 20 27
3 مبل محتشم تبریز 12 7 2 3 30 17 13 23
4 ذوب و فلزات بهار 12 6 4 2 14 8 6 22
5 بیمارستان پارس تهران 12 5 3 4 20 16 4 18
6 ذوالفقار کاشان 12 5 3 4 18 14 4 18
7 آذر یورد شاهین دژ 12 5 3 4 19 22 -3 18
8 عقاب تهران 12 3 6 3 18 15 3 15
9 آبیدر سنندج 12 4 3 5 14 13 1 15
10 عقاب تبریز 12 4 2 6 19 20 -1 14
11 مهدیه تبریز 12 4 2 6 17 20 -3 14
12 پاس ساوه 12 1 1 10 8 41 -33 4
13 شهرداری مریوان 12 0 1 11 3 34 -31 1

 

 


 

گروه چهارم:

سپاهان ایذه 7–0 پیام چغادک

فولاد یاسوج 0–1 فرهنگ رامهرمز

مهرگان دره شهر 1–0 پردیس خرم آباد

استقلال رامهرمز 1–3 نساجی بروجرد

شاهد پلدختر 0–3 سپاهان خورموج

پرسپولیس بنه گز 2–1 استقلال رامشیر


 

 

لیگ دسته سه - گروه چهارم  
  دی اسپورت بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز  
1 استقلال رامشیر 12 7 3 2 21 10 11 24  
2 پردیس خرم آباد 12 7 3 2 18 10 8 24  
3 سپاهان ایذه 12 6 5 1 24 9 15 23  
4 سپاهان خورموج 12 6 3 3 19 8 11 21  
5 فرهنگ رامهرمز 12 5 4 3 21 11 10 19  
6 پرسپولیس بنه گز 12 5 4 3 13 10 3 19  
7 نساجی بروجرد 12 5 2 5 16 15 1 17  
8 فولاد یاسوج 12 5 2 5 18 19 -1 17  
9 استقلال بنه گز 12 4 3 5 15 13 2 15  
10 استقلال رامهرمز 12 3 3 6 18 20 -2 12  
11 پیام چغادک 12 2 5 5 10 19 -9 11  
12 مهرگان دره شهر ایلام 12 3 0 9 11 34 -23 9  
13 شاهد پلدختر 12 1 1 10 8 34 -26 4

 


 

گروه پنجم:(پنجشنبه96/09/16)

زاگرس کیش 0–3 جهاد نصرسیرجان

شهرداری منوجان 1–2 عقاب شیراز

ستارگان بستانو 3–0 پیشگامان بیرجند(عدم حضور پیشگامان بیرجند)

شهید باقری گویم 3–1 خلیج فارس میناب

فولاد بردسیر 3–0 شاهین زاهدان(عدم حضور شاهین زاهدان)

 

لیگ دسته سه - گروه پنجم  
  دی اسپورت بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز  
1 جهاد نصر سیرجان 11 6 4 1 18 6 12 22  
2 شهید رضایی فیروز آباد 11 6 4 1 14 5 9 22  
3 فولاد بردسیر 11 7 1 3 13 10 3 22  
4 ستارگان بستانو بندرعباس 11 5 5 1 16 7 9 20  
5 شهید باقری گویم 11 5 5 1 13 5 8 20  
6 خلیج فارس میناب 11 5 2 4 14 12 2 17  
7 شهرداری منوجان 11 4 4 3 14 10 4 16  
8 سنگ آهن بافق یزد 11 4 1 6 12 12 0 13  
9 عقاب شیراز 11 2 3 6 10 14 -4 9  
10 شاهین زاهدان 11 1 3 7 6 17 -11 6  
11 پیشگامان بیرجند 11 1 3 7 9 25 -16 6  
12 زاگرس کیش 11 1 3 7 8 24 -16 6

 

 






نظرات کاربران
1396/09/14 - 18:12
0
3
اسامی تیم های دور دوم رو هم بذارین
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: