کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 70905  زمان: 07 مهر 1396 - 11:44

پایان لیگ طلایی دو و میدانی با معرفی قهرمانان


لیگ طلایی دوومیدانی امروز(پنجشنبه) به پایان رسید و نفرات برتر هر ماده مشخص شدند.


به گزارش «دی اسپورت»؛ دومین روز از مرحله سوم رقابت‌های لیگ طلایی دوومیدانی امروز(پنجشنبه) در مجموعه آفتاب انقلاب و در مواد مختلف برگزار شد.

در اولین رقابت، پرتابگران چکش به میدان رفتند و رضا مقدم با رکورد ۶۷.۰۰ متر به عنوان قهرمانی رسید.
در دوی ۲۰۰ متر با وجودی که نام حسن تفتیان در میان دعوت‌شدگان به این مرحله از لیگ طلایی بود اما او در این رقابت‌ها حاضر نشد و علی خدیور با ۲۱.۲۱ ثانیه قهرمان شد.
حسین کیهانی رکورددار سه هزار متر بامانع ایران هم در این ماده با ثبت رکورد ۹:۲۴.۲۴ به عنوان قهرمانی رسید.
در پرش سه‌گام هم میلاد دریساوی با ثبت رکورد ۱۶.۱۲ به مقام نخست دست یافت.
در دوی ۸۰۰ متر امیر مرادی با ثبت رکورد ۱:۴۹.۰۱ اول و مسلم نیادوست در این ماده با رکورد ۱:۵۰.۱۴ به عنوان چهارمی دست یافت.
نتایج کامل رقابت‌های مرحله پایانی لیگ طلایی دوومیدانی:
نتیجه پرتاب چکش؛
رضا مقدم - گلستان - 67.00 متر
 علی مرادی - سیستان و بلوچستان - 59.75 متر
اکبر هلالی - آذربایجان‌غربی - 59.55 متر
فرهاد ابراهیمی - تهران - 52.71 متر

نتیجه پرش سه‌گام؛
میلاد دریساوی - خوزستان - 16.12 متر
وحید صدیق - مازندران - 15.68 متر
هادی مداحی - گلستان - 14.97 متر
علی عقیلی - گلستان - 14.58 متر
سروش سلیمی - فارس - 13.92 متر
نتیجه 800 متر؛
امیر مرادی - چهارمحال و بختیاری - 1:48.04 دقیقه
مصطفی ابراهیمی - خراسان رضوی - 1:49.01 دقیقه
 پژمان یارولی - کرمانشاه - 1:49.47 دقیقه
مسلم نیادوست - فارس - 1:50.14 دقیقه
عبدالرحیم درزاده - سیستان و بلوچستان - 1:50.67 دقیقه
علی فهیمی - لرستان - 1:50.86 دقیقه
سید اسماعیل موسوی - خوزستان - 1:55.15 دقیقه
نتیجه 200 متر؛
علی خدیور - کیش - 21.21 ثانیه
محمد چشمه‌زار - کرمانشاه - 21.24 ثانیه
 سجاد زارع - لرستان - 22.02 ثانیه
محمدرضا فریدی - قم - 22.30 ثانیه
فرشاد کردلو - زنجان - 22.48 ثانیه
 حمیدرضا نجفی - هرمزگان - 22.63 ثانیه
 علی لطفی - خوزستان - 22.86 ثانیه
نتیجه 3000 متر بامانع؛
حسین کیهانی - کرمانشاه - 9:24.24 دقیقه
همایون همتی - کرمانشاه - 9:25.86 دقیقه
خلیل ناصری - ایلام - 9:26.27 دقیقه
بهزاد مصطفوی - اصفهان - 9:26.53 دقیقه
جلیل ناصری - ایلام - 9:36.45 دقیقه
 بهروز مصطفوی - اصفهان - 9:40.19 دقیقه
امیر آذریان - کیهگیلویه و بویراحمد - 9:40.55 دقیقه
نتیجه پرتاب نیزه؛
یونس یوسف‌وند - البرز - 69.38 متر
 ایوب آرخی - گلستان - 69.04 متر
صادق خادمی - کهگیلویه و بویراحمد - 67.44 متر
امید تاجی - گلستان - 67.34 متر
بهزاد عزیزی - لرستان - 61.34 متر
مصطفی نیکخواه - تهران 59.58 متر
سلمان - احمدی - تهران - 54.48 متر
فرزاد فاضلی - گلستان - 53.14 متر
نتیجه 400 متر بامانع؛
جواد شوریابی - خراسان رضوی - 52.02 ثانیه
 مهدی پیرجهان - آذربایجان‌شرقی - 52.23 ثانیه
میلاد رمضانی - آذربایجان‌شرقی - 53.18 ثانیه
 عباس نیک‌باف - لرستان - 53.26 ثانیه
 رضا ملک‌پور - قم - 53.35 ثانیه
سیدصنعان یاسینی - کردستان - 54.56 ثانیه
محمد سیف‌زاده - بوشهر - 56.63 ثانیه
نتیجه پرش بانیزه؛
محمد بنی‌آدم - تهران - 4.60 متر
 علی محبی - فارس - 4.20 متر
 سجاد احمدی - تهران - 4.20 متر
در مجموع سه مرحله، احسان حدادی با ۲۲۵۷ امتیاز، حسن تفتیان با ۲۲۳۱ امتیاز، کیوان قنبرزاده، امیر مرادی، علی خدیور، عبدالله جمشیدی، پژمان بارولی، محمد چشمه‌زار، میلاد سیار و مسلم نیادوست به ترتیب اول تا دهم شدند که براساس بخشنامه برگزاری رقابت‌های دو و میدانی لیگ طلایی با احتساب امتیازات مراحل نخست و دوم به 10 نفر برتر مواد مختلف که در بین ورزشکاران تمامی رشته‌ها مطابق امتیازات در نظر  گرفته شده بیشترین امتیاز را به دست آورند، به ترتیب 15، 12، 10، 8، 6، 5، 4، 3، 2 و 1 سکه طلا اهداء خواهد شد.

 





نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: