کانال تلگرام دی اسپورت
کد خبر: 69858  زمان: 13 شهريور 1396 - 12:21

شهرداری همدان، موفق در ورزش قهرمانی، موثر در ورزش همگانی


عملکرد سازمان ورزش شهرداری با موفقیت در ورزش قهرمانی و تاثیرگذاری بسیار مطلوب در توسعه و اعتلای ورزش همگانی و عمومی ، کارنامه ای درخشان را به ثبت رسانده است. 


به گزارش دی اسپورت، خدمات و حمایت های بی دریغ امیرحسین اسکندریان مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان برای توسعه ورزش محلات در کنار ورزش قهرمانیی و نیز برگزاری موفق مسابقات مختلف در این عرصه، قدردانی ورزشکاران محلات، اعضای تیم شهرداری و کارکنان ورزشکار شهرداری را به دنبال داشته است. 

 

مدیر بی ادعای ورزش شهرداری بدون تردید موفق ترین عملکرد را طی سال های اخیر داشته است. 

 

اسکندریان در 2 سال اخیر نه تنها تیم از دست رفته فوتبال شهرداری را در میادین کشوری به عنوان مدعی تبدیل کرد، بلکه در عرصه های ورزش محلات، کارکنان شهرداری و بانوان نیز تحولات تحسین برانگیز را ایجاد کرد.


تیم فوتبال شهرداری با سرمربیگری هادی گل محمدی و مدیرعاملی امیرحسین اسکندریان توانست دو سال قبل موفق ترین تیم لیگ دسته سه معرفی شود و صعود بی دردسر را چند هفته قبل از پایان رقابت ها رقم زد و سال قبل نیز تا یک قدمی صعود به لیگ یک پیش رفت اما کم تجربگی بازیکنان سبب شد تا این مهم به سرانجام نرسد. 

مدیرعامل جوان شهرداری با اتکا و اعتماد به کادر فنی جوان و بومی ثابت کرد که می توان با اعتماد به جوانان، دستاوردهای مطلوب را به دست آورد. 

امیرحسین اسکندریان سال قبل و امسال با وجود بضاعت مالی توانست به شکل شایسته تیمش را مورد حمایت مالی و معنوی قرار دهد. 

از تسویه مالی و پاداش فصل قبل بازیکنان و کادر فنی گرفته تا مهیا کردن شرایط حضور قدرتمند در فصل جاری، کارنامه مالی و مدیریتی مطلوبی را در دوره مدیریت امیرحسین اسکندریان در این سازمان برجای گذاشته ضمن اینکه در تلاش برای پرداخت درصد اولیه قرارداد اعضای تیمش برای فصل جدید است. 

 

  ** نمره قبولی در توسعه ورزش محلات 

بدون تردید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در سال های اخیر حمایت های همه جانبه از ورزش محلات داشته است. 

چتر حمایتی این سازمان بر سر بیش از چهار هزار ورزشکار محلات در رشته های مختلف نظیر فوتبال، والیبال و کشتی قابل تمجید و تحسین است.  

اسکندریان در این مدت ضمن ارایه البسه و تجهیزات رایگان در محلات، با ایجاد مجتمع زمین های خاکی فوتبال محلات استارت ایجاد دهکده بزرگ را زد.

حالا دغدغه های محلات همدان مبنی بر داشتن زمین های فوتبال به حداقل رسیده و چشم انداز درخشانی پیش روی ورزشکاران محلاتی است.

وی با وجود مشکلات مالی نسبت به بیمه بازیکنان اقدام کرد و البسه رایگان را در اختیار تیم ها قرار داد تا امسال نیز با وجود مشکلات عدیده، دغدغه ای بابت حمایت از محلات نباشد.


امیرحسین اسکندریان، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به پیشینه ورزش محلات در همدان اظهار کرد: ۹ سال قبل طبق سیاست‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان و حمایت‌های شورای شهر و شهردار همدان در بحث ورزش محلات تنها با رشته فوتبال که طرفداران زیادی در بین اقشار مختلف جامعه دارد با ۲۰ تیم فوتبال ورود پیدا کردیم.


وی ادامه داد: پس از گذشته ۹ سال امسال تعداد تیم‌های فوتبال محلات به 68 تیم و بیش از 3 هزار فوتبالیست رسیده که در بحث امکانات ورزشی نیز البسه ورزشی به‌طور رایگان در اختیار تمام تیم‌ها قرار می‌دهیم در برگزاری فوتبال محلات یکی از دلایل موفقیت ما کمیته فوتبال محلات بود که باقدرت و بدون چشم داشت زحمت می‌کشند که جا دارد از تمامی این عزیزان تشکر کنم.


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان بابیان امروز فوتبال محلات تنها به رده سنی بزرگسالان محدود نمی‌شود، گفت: امسال تصمیم گرفتیم که فوتبال محلات را گسترش دهیم و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان نیز لیگ فوتبال محلات داشته باشیم.

اسکندریان خاطرنشان کرد: توجه به رده سنی پایه و استعدادیابی یکی از سیاست‌های مهم ما در عرصه ورزش و فوتبال است می‌خواهیم از دل رده‌های سنی نونهال، نوجوان و جوان بازیکنانی بیرون بیاوریم که آینده فوتبال شهر و استان‌همدان را تأمین کنند.


وی با اشاره به امکانات فوتبال محلات بیان کرد: زیرساخت‌ها و امکانات فوتبال محلات در کشور می‌توان گفت کم‌نظیر و بی‌نظیر است و در هیچ جای ایران شاهد این نیستیم که 5 زمین خاکی به‌صورت متمرکز در کنار یکدیگر وجود داشته باشد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان ادامه داد: همچنین در فاز دوم دهکده ورزش محلات می‌خواهیم تعداد این زمین‌ها و امکانات را گسترش دهیم.

اسکندریان بابیان اینکه ورزش محلات را تنها مختص به یک‌رشته ورزشی نگذاشته‌ایم، تصریح کرد: کشتی محلات در رده سنی نوجوانان و جوانان، والیبال آقایان و هندبال بانوان از دیگر رشته‌های ورزش محلات است که درمجموع نزدیک به 4 هزار نفر در ورزش محلات فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروز والیبال محلات با حضور 30 تیم در 5 گروه و نزدیک به 400 نفر در 5 زمین والیبال در شهرک مدنی، شهرک فرهنگیان، فرهنگسرای ولایت خضر، باشگاه شهرداری و بلوار ارم در حال برگزاری است.


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان بابیان اینکه امروز کشتی محلات وارد چهارمین سال فعالیت خود شده است، تأکید کرد: امسال کشتی محلات را در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور 12 تیم و نزدیک به 200 کشتی‌گیر به‌صورت دوره‌ای برگزار کردیم.

اسکندریان یادآور شد: کشتی‌گیرانی که از دل کشتی محلات بیرون می‌آیند آینده‌سازان کشتی استان‌همدان هستند تا بار دیگر ما شاهد باشیم کشتی همدان می‌تواند در کشور قد علم کند و حرف برای گفتن داشته باشد.


وی بابیان اینکه ورزش بانوان نیز از اولویت‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان است، گفت: برای اولین سال تصمیم گرفتیم هندبال محلات را راه‌اندازی کنیم که با توجه به اینکه همدان یکی از قطب‌های اصلی و تیم هندبال بانوان همدان قهرمان دو دوره لیگ برتر کشور بوده است بانوان همدان استقبال بی‌نظیری از هندبال بانوان محلات کردند.


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان ادامه داد: در اولین دوره برگزاری هندبال بانوان محلات واقعاً استقبال بانوان‌همدانی ما را شگفت‌زده کرد برای اینکه بتوانیم در امر استعدادیابی موفق باشیم هندبال بانوان محلات را در رده سنی نونهالان قراردادیم که 10 تیم و بیش از 100 هندبالیست در این مسابقات حضور پیدا کردند.

اسکندریان با اشاره به در اختیار دادن امکانات به تیم‌های ورزشی تصریح کرد: به‌تمامی تیم‌های حاضر در فوتبال محلات البسه رایگان و سایر امکانات داده‌ایم همچنین در بخش والیبال، کشتی و هندبال محلات نیز امکانات خوبی داده‌ایم.


وی افزود: هیئت‌های ورزشی والیبال، کشتی و هندبال نیز در برگزاری این مسابقات ما یاری کرده‌اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بابیان اینکه در غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نقش بسزایی داشته است، تأکید کرد: بیش از ۹۰ درصد شرکت‌کنندگان در بحث ورزش محلات از حاشیه‌نشینان شهر همدان هستند و از اهداف طرح ورزش محلات گسترش ورزش در تمام مناطق از بالای شهر تا پایین‌ترین نقطه شهری است.

 

** زیرساخت ها، خانه امید ورزش محلات 

اسکندریان بابیان اینکه شهرداری همدان الگوی کشوری در ورزش محلات برای کلان‌شهرها است، تصریح کرد: ما به‌عنوان پایلوت ورزش محلات در کشور هستیم و در این زمینه تجربیات خود را در اختیار سایر کلان‌شهرها و شهرهای بزرگ کشور قرار می‌دهیم، چشم‌انداز ما در سال‌های آینده در همدان این است که بتوانیم زیرساخت‌های خوبی را در بحث ورزش محلات برای تمام اقشار فراهم کنیم.

وی می‌افزاید: در بحث ورزش محلات کاملاً مستقل بوده‌ایم و دیگر دستگاه‌های مرتبط در این زمینه کمکی به ما نکرده و بار مالی این مسئله بر عهده شهرداری بوده است، خوشبختانه بحث ورزش محلات بازتاب بسیار خوبی در نوجوانان و جوانان داشته و از درون ورزش محلات استعدادهای ورزش بسیار خوبی بیرون آمده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان بابیان اینکه حمایت‌های مسئولان شهرداری همیشه مشوق اصلی ما بوده است، گفت: اعضای شورای شهر همدان چه در دوره گذشته و در دوره جدید خوشبختانه دید وسیع و گسترده‌ای نسب به ورزش دارند و همیشه از حامیان ورزش بوده‌اند.

اسکندریان عنوان کرد: شهردار همدان، رئیس و اعضای هیئت‌مدیره سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان کمک‌های بی‌دریغی نسبت به ورزش محلات و برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان دارند که واقعاً جای تقدیر و تشکر بسیاری از این عزیزان دارد.

 مرتبط:


نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: