کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 67431  زمان: 16 تير 1396 - 11:31

رده بندی نفرات برتر کشتی مشخص شد


دی اسپورت:رده بندی نفرات برتر روز نخست رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی مشخص شد.


به گزارش"دی اسپورت"،مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای 15 و 16 تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود که در پایان روز نخست این رقابت ها (پنجشنبه) نفرات برتر مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

66 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی (خوزستان) 2- امین سوری (خوزستان) 3- محمدرضا گرایی (فارس) 4- علی ارسلان (مازندران) 5- سامان عبدولی (خوزستان) 5- وحید میرفتح الهی (تهران) 6- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) 7- حامد آقاکاشی (قزوین) 8- نیما اسماعیلی (تهران) 9- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان)

75 کیلوگرم: 1- پیام بویری (خوزستان) 2- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) 3- پژمان پشتام (تهران) 4- فرشاد رستمی کیا (خوزستان) 5- هادی علیزاده پورنیا (قم) 6- حسین فروزنده (تهران) 7- علی نوروزی (توابع تهران) 8- سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) 9- رسول گرمسیری (خوزستان)

85 کیلوگرم: 1- حسین نوری (زنجان) 2- سامان عزیزی (کردستان) 3- مهدی فلاح (تهران) 4- ایمان انصاری (توابع تهران) 5- محمد ابراهیمی (کردستان) 6- امیر کرمی (ایلام) 7- دانیال اکبری افروزی (گلستان)

130 کیلوگرم: 1- شهاب قوره جیلی (تهران) 2- بهنام مهدی زاده (تهران) 3- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 4- مسعود نعمت چگانی (خوزستان) 5- محسن فتاحی (گیلان) 6- شادمان عظیمی (فارس) 7- سید یونس جعفری (کرمانشاه) 8- علی خلج (قزوین)

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- نادر حاج آقا نیا (کرمان) 3- محمد طهماسبی زاده (گلستان) 4- حمید خلیلی (مازندران) 5- علیرضا حاتمی (کیش)

65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری (زنجان) 2- فرزاد عموزاده (مازندران) 3- مرتضی قیاسی (لرستان) 4- پیمان بیابانی (تهران) 5- نوید زنگنه (توابع تهران) 6- میثم حیدری (زنجان) 7- سیاوش احمدزاده (کردستان) 8- سامان بهاری (قزوین) 9- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 10- فرزاد کولیوند (تهران)

74 کیلوگرم: 1- پیمان یاراحمدی (لرستان) 2- حسین الیاسی (مازندران) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) 4- مسعود کمروند (مرکزی) 5- حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) 6- بهمن تیموری (کرمانشاه) 7- امید حسن تبار (مازندران) 8- محمد زارعی (کردستان) 9- محمدرضا خدر (سمنان) 10- سید علی موسوی (گیلان)

97 کیلوگرم: 1- امیر محمدی (خراسان شمالی) 2- حسن رحیمی (تهران) 3- عباس طحان (مازندران) 4- مجتبی گلیج (مازندران) 5- حسین رمضانیان (مازندران) 6- اکبر سبحانی (اردبیل) 7- حمید کمروند (مرکزی) 8- سینا غلامی (مازندران) 9- حسین شهبازی (تهران)

کشتی پهلوانی:

60 کیلوگرم: 1- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) 2- محسن خرم جاه (البرز) 3- سجاد صالح پور (اصفهان) 4- امین خدابخش (خراسان رضوی)

80 کیلوگرم: 1- احمد جفاکش (خراسان شمالی) 2- هادی قدیمی (خراسان رضوی) 3- سید جعفر قاسمی (مازندران) 4- فرید محمدی (خراسان شمالی)

100 کیلوگرم: 1- جلیل پیرمردی (تهران) 2- امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) 3- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)

منبع:فارس



مرتبط:


نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: