کانال تلگرام دی اسپورت
کد خبر: 61800  زمان: 20 دي 1395 - 22:07

مراسم بهترین‌های فیفا

رونالدو بالاتر از مسی و گریژمن مرد سال شد/رانیری برترین مربی


باشگاه رئال مادرید انتخاب کریستیانو رونالدو را به عنوان بهترین بازیکن مرد سال جهان تبریک گفت.


به گزارش "دی اسپورت"، رئالی‌ها لحظاتی بعد از آنکه اعجوبه پرتغالی خود را به عنوان مرد سال 2016 در مراسم بهترین‌های فیفا در زوریخ دیدند، به وی تبریک گفتند.

باشگاه کهکشانی در پیامی که در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت، کسب عنوان بهترین بازیکن 12 ماه گذشته جهان را برای رونالدو افتخاری بزرگ دانست.

کریستیانو رونالدو که به عنوان بهترین بازیکن مرد سال در جریان مراسم بهترین‌های فیفا امشب در شهر زوریخ برگزیده شد، اظهارداشت:واقعا غیرقابل‌ تصور است.هرچند مرتبه اول نیست که برای این منظور انتخاب می‌شوم اما نخستین دفعه است که این جایزه را با عنوانی جدید می‌گیرم.باید بگویم 2016 بهترین سال تمام دوران ورزشی‌ام بود.من به هر آنچه که امکانش بود، رسیدم.شک نداشتم که یکبار دیگر مرد سال می‌شوم.

کریستیانو رونالدو+ بهترین بازیکن مرد سال +بهترین‌های فیفاکاپیتان تیم پرتغال ادامه داد: هیچگاه سال 2016 را فراموش نخواهم کرد.فوق‌العاده زیاد از این بابت خوشحالم.

وی ادامه داد: از تیم رئال، تیم ملی پرتغال، مربی‌ام، خانواده‌ام که اینجا هستند، پسرم، برادرانم تشکر می‌کنم.

کریستیانو رونالدو همانگونه که انتظار می‌رفت، صاحب چهارمین عنوان مرد سال فوتبال جهان خود شد.

وی در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 از سوی فیفا به عنوان بازیکن مرد برتر سال گزینش و معرفی شد.

رونالدو که با تیم ملی کشورش به مقام قهرمانی اروپا در تابستان رسید و کمی قبل از آن با رئال مادرید لیگ قهرمانان قاره را فتح کرد، بالاتر از لیونل مسی و گریژمن ایستاد.

فوتبال آمریکا صاحب عنوان از مراسم انتخاب بهترین‌های فیفا در شهر زوریخ شد.

براساس اعلام سایت فیفا، کارلی لیود، عضو تیم ملی بانوان آمریکا به عنوان ستاره برتر زن سال برگزیده شد.

کلادیو رانیری یکبار دیگر خوشحال شد. او بعد از آنکه چند ماه قبل تیم لسترسیتی را به مقام قهرمانی لیگ برتر رساند، امشب در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 که در زوریخ در حال برگزاری به عنوان بهترین مربی مرد 12 ماه گذشته برگزیده شد.

وی اظهارداشت:فصل قبل خدای فوتبال گفت که لستر باید تمام مسابقاتش را برنده شود که شد.واقعا فصلی اعجاب‌انگیز داشتیم و اکنون نیز از انتخاب‌شدنم خوشحال هستم.
کلادیو رانیری
در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 ، محمدفیض بین سوبری‌ از کشور مالزی صاحب عنوان شد.

فیفا جایزه ویژه پوشکاش را به وی اهدا کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که اکثر رسانه‌های اروپایی امروز خبر از اهدای جایزه فوق به بازیکن مالزیایی داده بودند.

در جریان مراسم گزینش بهترین‌های سال فیفا، فالکائو، بازیکن معروف فوتسال برزیل صاحب افتخار شد.

فیفا جایزه بخش «یک عمر تلاش و دستاوردهای ورزشی» را به وی اهدا کرد تا به این ترتیب از زحمات و تلاش‌های فراوان این قهرمان صاحب نام تقدیر کرده باشد.

کلادیو رانیری با افتخاری جدید در آغاز سال نو میلادی مواجه شد. وی که فصل گذشته تیم لستر را به مقام قهرمانی انگلیس رساند‌، به عنوان مربی برتر مرد سال برگزیده شد.

 

رانیری برای این منظور البته با زین ‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید و فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال رقابت کرد.

در جریان برگزاری مراسم انتخاب بهترین‌های جهان تیم اتلتیکوناسیونال کلمبیا صاحب عنوان شد.

اعضای تیم کلمبیایی در خلال سال اخیر میلادی رفتار ورزشی خوبی در مسابقات و خارج از مستطیل سبز داشتند که این مساله از دید گزینش‌‌کنندگان فیفا دورنماند و به همین خاطر جایزه «فیرپلی» (اخلاق ورزشی) به این تیم رسید که آن را به تیم برزیلی حادثه‌دیده چاپوکونزه تقدیم کردند.

سیلویا ناید یکبار دیگر عنوان بهترین مربی زن فوتبال جهان را از آن خود کرد. وی در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های فیفا که امشب در شهر زوریخ در حال برگزاری است، بعد از انتخابش به عنوان مربی برتر زن سال اظهارداشت:من از این جهت برگزیده شدم که تیمی قدرتمند داشتم که به من امکان برگزیده شدن داد.

وی که برای سومین مرتبه به این عنوان برگزیده شد، افزود:مایلم از این تیم تشکر و قدردانی کنم که همیشه حامی‌ام بود و مرا پشتیبانی کرد.

در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 ، بهترین مربی زن سال برگزیده شد.

این عنوان به سیلویا ناید رسید که مدال طلای بازی‌های المپیک را برای ژرمن‌ها به ارمغان آورد.

در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های سال 2016 یاد بزرگان فوت شده گرامی داشته شد.

یکی از بخش‌های ابتدای مراسم انتخاب بهترین‌های سال که هم اکنون در شهر زوریخ در حال برگزاری است، نگاهی به چهره‌های فوت‌شده فوتبال جهان در همین سال بود.

به همین خاطر مجریان برنامه یاد شخصیت‌های همچون یوهان کرویف و کارلوس آلبرتو پریرا گرامی داشتند.

در آغاز مراسم امشب انتخاب بهترین‌های جهان در شهر زوریخ سوئیس، تیم‌های بورسیادورتموند و لیورپول صاحب افتخار شدند.

در بخش انتخاب بهترین هواداران سال پایان یافته، تماشاگران خونگرم و همیشه حامی این دو تیم آلمانی و انگلیسی به عنوان بهترین هواداران سال 2016 گزینش شدند.

 

در جریان مراسم انتخاب بهترین‌های جهان که امشب در شهر زوریخ در حال برگزاری است، 11 ستاره برتر سال در قالب تیم منتخب برگزیده شدند.

براساس این گزینش 9 بازیکن این تیم از بارسلونا و رئال‌مادرید اسپانیا گزینش شدند.بر همین اساس مانوئل نویر به عنوان دروازه‌بان برتر معرفی شد.

در خط دفاع دنی‌آلوس، ژرار پیکه، سرخیو راموس و مارسلو قرارگرفتند.

در خط میانی لوکا مودریچ، تونی کروس و آندرس اینیستا و در خط حمله لیونل مسی، لوئیس سوارس و کریستیانو رونالدو جای گرفتند.

تونی کروس یکی از چهره‌های است که به مراسم انتخاب بهترین‌ها در شهر زوریخ دعوت شده است.

هافبک میانی و آلمانی رئال مادریددر گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارداشت حضور چندین عضو مادریدی‌ها نظیر زین‌الدین زیدان (سرمربی) یا کریستیانو رونالدو (بازیکن) بیانگر پشت سرگذاشتن سالی خوب توسط رئال بوده است.

کروس گفت: این که نفرات زیادی از رئال اینجا حضور دارند و برای یکسری عناوین نامزد هستند،‌نشانگر سالی خوب از رئال است. امیدوارم همه شبی خوب را سپری کنیم.

 

دیگو مارادونا که برای حضور در مراسم انتخاب بهترین‌های جهان به زوریخ آمده، از جمله شخصیت‌های است که مصاحبه‌های زیادی انجام داده است.

وی در بخشی از گفت‌وگوی تلویزیونی خود با گزارشگر یکی از شبکه‌ها عنوان کرد انتظار رقابت فشرده‌ای بین رونالدو مسی را دارد.

مارکو فان‌باستن در حاشیه مراسم انتخاب بهترین‌های جهان پیامی را در شبکه‌های مجازی منتشرکرد.

وی از این که به بهانه برگزاری مراسم امشب‌، دیداری میان چهر‌ه‌های بزرگ فوتبال جهان در زوریخ انجام گرفت و گروهی از پیشکسوتان دور هم جمع شدند،‌ابراز شادمانی کرد.

فان‌باستن که هم اکنون به عنوان مدیر فنی با فیفا همکاری می‌کند، اظهارداشت:چقدر فوق‌العاده است که یکسری از چهر‌ه‌های بزرگ و قدیمی فوتبال در این وضعیت برفی،‌در زوریخ حضور یافتند و بازی کردند. همچنین به بازیکنان زن دعوت شده نیز خیر مقدم می‌گویم. خوشحالم که همه این چهره‌ها را اینجا دیدم.

بایرنی‌ها در فاصله 3 ساعت تا شروع مراسم انتخاب بهترین‌های سال جهان در شهر زوریخ، برای «ملانی بهرینگر» بازیکن خود در که در تیم بانوان باشگاه فعالیت می‌کند، پیام فرستاندند.

باشگاه آلمانی ضمن حمایت از عضو خود عنوان کرد: برای ملانی بهرینگر امشب در زوریخ بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

پل پوگبا که تابستان سال جاری با بیش از 100 میلیون یورو اقدام به ترک یوونتوس و حضور در منچستریونایتد کرد، آرزو می‌کند دو هموطنش در مراسم بهترین‌ها مقام نخست را کسب کنند.

پوگبا در چند مصاحبه اخیر خود از جمله گفت‌وگویی که امروز با یک شبکه تلویزیونی در پاریس داشت عنوان کرد آرزوی‌اش انتخاب آنتوان گریژمن به عنوان بازیکن برتر و زین‌الدین زیدان به عنوان مربی برتر سال است.
پل پوگبا
 

دوستداران توپ‌گرد با وجود سردی هوا و بارش برف در زوریخ، خود را به این شهر سوئیس رسانده‌اند.

براساس اعلام منابع رسانه‌ای جمع کثیری از علاقمندان در مقابل ساختمان محل انجام مراسم بهترین‌های سال فیفا اجتماع کرده تا چهره‌های بزرگ فوتبال جهان که در این مراسم حضور می‌‌یابند، را از نزدیک دیده و در صورت امکان با آنها عکس‌های یادگاری بگیرند.


هفته‌نامه کیکر آلمان در گزارشی به مناسبت مراسم بهترین‌های سال 2016 که امشب در شهر زوریخ برگزار می‌شود، پیش‌بینی کرد شانس انتخاب اعجوبه پرتغالی رئالی‌ها برای عنوان بهترین بازیکن مرد سال بیش از مسی و گریژمن است.

این نشریه نوشت رونالدو با رئال مادرید، لیگ قهرمانان را فتح کرده و در تابستان اخیر با تیم ملی کشورش به مقام قهرمانی یورو 2016 در فرانسه رسید.


 کلادیو رانیری که فصل گذشته توانست تیم لسترسیتی را در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با اقتدار به مقام قهرمانی برساند، ساعت 14 امروز به وقت تهران وارد شهر زوریخ شد.

وی که یکی از 3 نامزد کسب عنوان بهترین مربی سال است، امیدوار است بتواند به عنوان مربی سال انتخاب شده و با خود افتخاری جدید به انگلیس ببرد.
 
مارکو شریل، مجری 43 ساله آلمانی امشب در مراسم فیفا در کنار اوا لونگوریا‌ اجرای رویداد انتخاب بهترین‌های سال فیفا را برعهده خواهد داشت.

این مجری 43 ساله که از سال 1997 همکاری‌اش را با شبکه‌های تلویزیونی آلمان آغاز کرده، در یک برنامه تلویزیونی که روز گذشته از شبکه اول تلویزیون کشورش پخش شد، عنوان کرد از یک هفته قبل، آماده‌سازی برای حضوری مطلوب در این مراسم را آغاز کرده است.


وی عنوان کرد برای کسب تمرکز رئوس برنامه‌های امشب را مرتب مرورکرده است.

دیگو مارادونا به دعوت فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» وارد شهر زوریخ شد. وی براساس خواسته جیانی اینفانتینیو، رئیس کنونی فیفا در مراسمی که امشب برگزار خواهد شد، شرکت می‌کند.

    

در کنار مارادونا چهره‌های بزرگی همچون کارلوس پویول و کارلی لیود، وارد سوئیس شده اند.

آنها در دیدار فوتبال دستگرمی همراه با اینفانتینیو در میدان حضور یافته و بازی کردند.

مارادونا پس از پایان این مسابقه جالب اظهارداشت: این بازی یکی از راه‌های بود که فیفا در پیش گرفت تا خانواده بزرگ فوتبال جهان به هم نزدیک‌تر شوند. اینفانتنیو سعی دارد این خانواده در مسیر اتحاد قدم بردارد.

مراسم بهترین‌های فیفا امشب از ساعت 21 به صورت رسمی و 19 و 30 دقیقه به صورت غیررسمی و از روی فرش قرمز در شهر زوریخ آغاز خواهد شد.

این مراسم در حالی برگزار خواهد شد که در نخستین روزهای سال 2017 فیفا با برپایی چنین رویدادی، نتیجه کلی آرا کارشناسان، مربیان و کاپیتان‌ تیم‌های ملی را در بخش‌های مختلف اعلام خواهد کرد و دنیای فوتبال نیز با چهره‌های برتر سال پایان یافته آشنا خواهد شد.

هم اکنون در بخش بهترین بازیکنان مرد، کریستیانو رونالدو، آنتوان گریژمن و لیونل مسی نامزد هستند.

همچنین ملانی بهرینگر، کارلی لیود و مارتا نامزد بهترین فوتبالیست زن سال هستند.

در بخش مربیان نیز کلادیو رانیری،مربی لسترسیتی، فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال و زین‌الدین زیدان، مسئول فنی رئال مادرید نامزد دریافت جایزه هستند.

 

 مرتبط:


نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: