کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 61752  زمان: 19 دي 1395 - 18:39

برنامه هفته اول و دوم مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم


کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه زمانبندی شده هفته اول و دوم مسابقات لیگ دسته سوم در محله دوم فصل 96-95 را اعلام کرد.


به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از سازمان لیگ، برنامه کامل و زمانبندی شده هفته اول ودوم مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم از سوی کمیته مسابقات اعلام شد.
لازم به ذکر است تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها می بایست هرچه سریع تر نسبت به پرداخت ورودی، حق عضویت، بدهی های باشگاه، مشکلات مالکیتی و حقوقی و همچنین انجام مراحل اداری مربوطه سریعأ اقدام کنند در صورت عدم تشکیل پرونده و ثبت نام تیم ها، برابر مقررات تصمیم گرفته خواهد شد.
برنامه دیدار های هفته اول و دوم لیگ دسته سوم به شرح زیر است:
هفته اول
یکشنبه 26 دی 95
پیام مقاومت ساری – شهرداری کامیاران – ساعت 14 – ورزشگاه متقی  ساری
چوکای تالش – خوشه طلایی سنا ساوه – ساعت 14 – ورزشگاه پوریای ولی تالش
آلومینیوم آبسگون تهران – مقاومت تهران – ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
شهدای رزکان کرج – صنعت ساری – ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری جویبار – ملی پوشان تبریز-– ساعت 14 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
امید حسن آباد- شهدای بابلسر – ساعت 14:15 – ورزشگاه شهرداری حسن آباد
پیام وحدت مشهد – استقلال گلستان – ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی مشهد
استقلال نوین بجنورد – انتظار بجنورد – ساعت 14:15 – ورزشگاه 19 مهر بجنورد
شهدای ماکران میاندرود – نسل ابومسلم مشهد– ساعت 14:15 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
یاران غدیر هشتگرد – استقلالا جنوب( اسپیدار) – ساعت 14:15 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
دوشنبه 27 بهمن 95
مس نوین کرمان – پاراگ تهران – ساعت 14 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
پرسپولیس گناوه – ملی حفاری اهواز – ساعت 14 – ورزشگاه شهید سراجی گناوه
شهرداری فیروزآباد – برق شیراز – ساعت 14 – ورزشگاه تختی فیروزآباد
کیان بختیاری زاگرس – شهرداری بم– ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ایرانداد تهران – پرسپولیس برازجان – ساعت 14 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
هفته دوم
شنبه 2 بهمن 95
شهرداری کامیاران – شهدای رزکان کرج – ساعت 14 – ورزشگاه آزادی کامیاران
صنعت ساری – شهرداری جویبار – ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
ملی پوشان تبریز- آلومینیوم آبسگون تهران  – ساعت 14 – ورزشگاه مرزداران تبریز
مقاومت تهران – چوکای تالش– ساعت 14 – ورزشگاه5 آذر تهران
خوشه طلایی سنا ساوه – پیام مقاومت ساری – ساعت 14 – ورزشگاه چمران ساوه
شهدا بابلسر – یاران غدیر هشتگرد– ساعت 14:15 – ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
استقلال جنوب (اسپیدار) – شهدای ماکران میاندرود– ساعت 14:15 – ورزشگاه یاس باقرشهر
انتظار بجنورد- پیام وحدت مشهد – ساعت 14:15 – ورزشگاه 19 مهر بجنورد
استقلال جوان گلستان – امید حسن آباد – ساعت 14:15 – ورزشگاه آزادی گرگان
یکشنبه 3 بهمن 95
نسل ابومسلم مشهد – استقلال نوین بجنورد – ساعت 14:15 – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری بم – ایرانداد تهران – ساعت 14 – ورزشگاه فجر بم کرمان
پرسپولیس برازجان – شهرداری فیروزآباد – ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان
برق شیراز- پرسپولیس گناوه – ساعت 14 – ورزشگاه دستغیب شیراز
ملی حفاری اهواز – مس نوین کرمان – ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی اهواز
پاراگ تهران – کیان بختیاری(زاگرس) – ساعت 14 – ورزشگاه کشوری تهران



مرتبط:


نظرات کاربران
1395/10/28 - 15:47
0
1
انشاءالله امسال شهرداری فیروزآباد و برق شیراز صعود میکنند لیگ دو
1395/10/22 - 14:50
0
3
سلام.ببخشید ورزشگاه بازی پرسپولیس برازجان و ایرانداد تهران مشخص نشه؟برازجان بازی برگزار میشه یا تهران؟ممنون از سایت خوبتون.
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: