کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 61612  زمان: 17 دي 1395 - 12:03

برنامه هفته دهم تا یازدهم مسابقات لیگ قهرمانی نوجوانان


دی اسپورت:سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته دهم گروه های 3،2و4 وهفته یازدهم لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور فصل 96-95 را اعلام کرد.


به گزارش"دی اسپورت و به نقل از سازمان لیگ،کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای هفته دهم گروه های 3،2و4 وهفته یازدهم گروه های 1تا 4 مسابقات لیگ قهرمانی نوجوانان باشگاه های کشور فصل 96-95 را اعلام کرد.

برنامه کامل هفته دهم تا یازدهم مسابقات لیگ قهرمانی نوجوانان به شرح زیر است:
هفته دهم
چهارشنبه 29 دی 95
فجر شهید سپاسی – شهرداری بندرعباس – گروه 4 -  ساعت 14 – ورزشگاه دستغیب شیراز
پنجشنبه 30 دی 95
پور البرز – صبای قم – گروه 2 -  ساعت 14 – ورزشگاه 22 بهمن ولدآباد کرج
دخانیات گیلان – تراکتورسازی تبریز – گروه 2 -  ساعت 14 – ورزشگاه عضدی رشت
سپاهان گیلان – ملوان بندر انزلی – گروه 2 -  ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
برق جدید شیراز – نفت و گاز گچساران– گروه 3 -  ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ارتش شیراز
نفت اهواز – شاهین شهرداری بوشهر – گروه 3 -  ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی اهواز
نفت آبادان – فولاد خوزستان – گروه 3 -  ساعت 14 – ورزشگاه پیروز آبادان
مس کرمان – سپاهان اصفهان – گروه 4 -  ساعت 14 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
البدر بندر کنگ – مس رفسنجان – گروه 4 -  ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی بندر کنگ
هفته یازدهم
پنجشنبه 30 دی 95
شهرداری نوشهر – پدیده مشهد – گروه 1 -  ساعت 14 – ورزشگاه هفت تیر چالوس
نساجی مازندران – متین بابل – گروه 1 -  ساعت 14 – ورزشگاه وطنی قائمشهر
پدیده ساری – پیروزی ساری – گروه 1 -  ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی تیرکلا
مقاومت تهران – دانش فریدونکنار – گروه 1 -  ساعت 14 – ورزشگاه 5 آذر تهران
تراکتورسازی تبریز – سپاهان گیلان– گروه 2 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه اختصاصی تبریز
پنجشنبه 7 بهمن 95
صبای قم – دخانیات گیلان– گروه 2 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه حیدریان قم
امید گناوه – برق جدید شیراز – گروه 3 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه سراجی گناوه
شاهین شهرداری بوشهر – نفت آبادان – گروه 3 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه بهشتی بوشهر
نفت و گاز گچساران- نفت اهواز – گروه 3 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه اختصاصی گچساران
ذوب آهن اصفهان – مس کرمان – گروه 4 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه منتظری درچه اصفهان
مس رفسنجان – فجر شهید سپاسی – گروه 4 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه شهدا رفسنجان
سپاهان اصفهان – البدر بندر کنگ – گروه 4 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه صفائیه اصفهان
جمعه 8 بهمن 95
گسترش فولاد تبریز – پور البرز – گروه 2 -  ساعت 13:45 – ورزشگاه مرزداران تبریز ش



مرتبط:


نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: