کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 49054  زمان: 31 مرداد 1395 - 12:46

برنامه لیگ برتر جوانان کشور


برنامه مسابقات فوتبال هفته اول و دوم در فصل 95-96 اعلام شد.


به گزارش خبرگزاری " دی اسپورت " ، و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون، برنامه مسابقات فوتبال هفته اول و دوم در فصل 95-96 اعلام شد.

*هفته اول: دوشنبه 8 شهریور  - ساعت 18:15

شاهین شهرداری بوشهر – البد بندرکنگ – بهشتی بوشهر
سه شنبه 9 شهریور – ساعت 18:15
نفت اهواز – گهر زاگرس – اختصاصی نفت اهواز
سه شنبه 9 شهریور – ساعت 17:15
گل گهر سیرجان – تراکتورسازی تبریز – اختصاصی گل گهر سیرجان
مس کرمان – سپاهان اصفهان – سلیمی کیا کرمان
ذوب آهن اصفهان – فولاد خوزستان – منتظری درچه
نفت آبادان – برق جدید شیراز – پیروز آبادان


*هفته دوم: شنبه 13 شهریور – ساعت 18:15
فولاد خوزستان – گل گهر سیرجان – اختصاصی فولاد اهواز
دوشنبه 15 شهریور- ساعت 18:15
نفت اهواز – شاهین شهرداری بوشهر – اختصاصی نفت اهواز
تراکتورسازی تبریز – البدر بندرکنگ – اختصاصی تراکتور تبریز
گهر زاگرس درود – مس کرمان – تختی دورد
سپاهان اصفهان – نفت آبادان – صفائیه اصفهان
برق جدید شیراز – ذوب آهن اصفهان – دستغیب شیراز

 

هفته سوم:
چهارشنبه 24 شهریور
شاهین شهرداری بوشهر – تراکتورسازی تبریز ساعت 17 و 15 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
مس کرمان- نفت اهواز ساعت 17 ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
نفت آبادان- گهر زاگرس درود ساعت 17 و 45 دقیقه ورزشگاه پیروز آبادان
گل گهر سیرجان- برق جدید شیراز ساعت 17 و 15 دقیقه ورزشگاه اختصاصی گل گهر
ذوب اهن اصفهان – سپاهان اصفهان ساعت 17 و 15 دقیقه ورزشگاه منتظری اصفهان
هفته چهارم
چهارشنبه 31 شهریور
مس کرمان- شاهین شهرداری بوشهر ساعت 16 و 15 دقیقه ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
نفت اهواز- نفت آبادان ساعت 16:45 ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
برق جدید شیراز- البدر بندرکنگ  ساعت 16:15 ورزشگاه دستغیب شیراز
گهر زاگرس درود- ذوب آهن اصفهان ساعت 16:15 ورزشگاه تختی درود
سپاهان اصفهان- گل گهر سیرجان ساعت 16:15 ورزشگاه صفائیه اصفهان
هفته پنجم
سه شنبه 6 مهرماه
شاهین شهرداری بوشهر- فولاد خوزستان ساعت 16:15 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت ابادان- مس کرمان ساعت 16:15 ورزشگاه پیروز آبادان
تراکتورسازی تبریز- برق جدید شیراز ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی تبریز
ذوب آهن اصفهان- نفت اهواز ساعت 16:15 ورزشگاه منتظری اصفهان
البدربندرکنگ- سپاهان اصفهان ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ
گل گهر سیرجان- گهر زاگرس درود ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی گل گهر
هفته ششم
دوشنبه 12 مهر ماه
نفت آبادان- شاهین شهرداری بوشهر ساعت 16 ورزشگاه پیروز آبادان
برق جدید شیراز- فولاد خوزستان ساعت 16 ورزشگاه دستغیب شیراز
مس کرمان- ذوب آهن اصفهان ساعت 15:45 ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
سپاهان اصفهان- تراکتورسازی تبریز ساعت 16 ورزشگاه صفائیه اصفهان
نفت اهواز- گل  گهر سیرجان ساعت 16 ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
گهر زاگرس درود – البدر بندرکنگ ساعت 16 ورزشگاه تختی درود

 





نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: