کانال رسمی دی اسپورت
کد خبر: 2211  زمان: 31 مرداد 1392 - 05:41

برنامه و نتایج کامل لیگ دسته اول فوتبال


رقابت‌های لیگ دسته اول قرار است از 31 شهریور با حضور 26 تیم در دو گروه 13 تیمی آغاز شود و اواخر اردیبهشت به پایان برسد.


رقابت‌های لیگ دسته اول قرار است از 31 شهریور با حضور 26 تیم در دو گروه 13 تیمی آغاز شود و اواخر اردیبهشت به پایان برسد. البته حضور تیم مس سنگون ورزقان هنوز قطعی نشده است زیرا پرونده این تیم در کمیته استیناف در حال بررسی است و اگر رای این کمیته مبنی بر عدم حضور مس در لیگ دسته‌اول باشد تیم دیگری جایگزین این تیم می‌شود. همچنین پدیده شاندیز هم امتیاز مس سرچشمه را خریده است.

برنامه کامل لیگ دسته اول به شرح زیر است:

 هفته اول
 * در گروه ( الف ) :
- سیاه جامگان ( 1 - 0 ) فولاد یزد
- گیتی پسند اصفهان ( 1 - 0 ) شهرداری ‌بندرعباس
- نساجی مازندران ( 1 - 0 ) پدیده شاندیز
- نیروی زمینی تهران ( 2 - 0 ) شهرداری یاسوج
- استقلال اهواز( 2 - 3 ) الوند همدان
- گل گهرسیرجان ( 1 - 1 ) نفت آبادان

* در گروه ( ب ) :
- پاس همدان ( 1 - 0 ) نفت‌مسجد‌سلیمان

- مس رفسنجان (1 - 2 ) البدر بندرکنگ
- پیکان تهران ( 0 - 2 ) پارسه تهران
- راهیان کرمانشاه ( 1 - 1 ) سایپا شمال
- ایران جوان بوشهر ( 2 - 2 ) نفت ‌و گاز گچساران .
- بازی یزد لوله و ابومسلم مشهد لغو شد .


 هفته دوم
 

 

گروه اول:
 گهر دورود 0 _ 0 گل گهر سیرجان
الوند همدان 0 - 0 گیتی‌پسند اصفهان
صنعت نفت آبادان 1 – 1 نساجی مازندران
فولاد یزد 1 - 1 استقلال اهواز
 پدیده مشهد 2 _ 1 نیروی زمینی تهران
 شهرداری یاسوج 0 - 0 سیاه‌جامگان مشهد
 در این هفته شهرداری بندرعباس استراحت دارد.
 گروه دوم:
 آلومینیوم هرمزگان 3 _ 0 پاس همدان
نفت و گاز گچساران 1 - 0 مس رفسنجان
 نفت مسجد سلیمان 1_ 1 آهن بافق یزد
سایپای شمال 1 - 3 ایران‌جوان بوشهر
ابومسلم خراسان_ پیکان تهران
پارسه تهران 0 - 0 راهیان کرمانشاه
 البدر بندرکنگ در این هفته استراحت دارد.

 


 

 

هفته سوم

گروه الف
نساجي مازندران 4 - 0 گهر درود
سياه جامگان 1 - 1 پديده مشهد
گيتي پسند 1 - 1 فولاد يزد
نيروي زميني 1 - 0 نفت آبادان
استقلال اهواز 1 - 1 شهرداري ياسوج
شهرداري بندر عباس 0 - 2 الوند همدان

گروه ب
يزد لوله 0 - 0 آلومينيوم هرمزگان
مس رفسنجان 1 - 1 سايپا شمال
ايران جوان بوشهر 1 - 1 پارسه تهران
البدر بندرکنگ 0 - 0 نفت‌وگاز گچساران
پيکان 0 - 2 نفت‌مسجد‌سليمان
ديدار تيم‌هاي ابومسلم مشهد و راهيان کرمانشاه نيز لغو شد.

 

 

هفته چهارم 
گروه الف:
گل گهرسیرجان 4 - صفر نساجی مازندران
گهر دورود صفر - یک نیروی زمینی تهران
فولاد یزد یک - یک شهرداری بندرعباس
نفت آبادان صفر - صفر سیاه جامگان
شهرداری یاسوج 2- 2 گیتی پسند اصفهان
گروه ب:
ابومسلم یک - 2 ایران جوان بوشهر
سایپای شمال 4 - یک البدر بندر کنگ
پارسه تهران یک - یک مس رفسنجان
آلومینیوم هرمزگان یک - یک پیکان
پاس صفر - صفر یزد لوله
نفت مسجد سلیمان یک - یک راهیان کرمانشاه
 در این هفته نفت و گاز گچساران استراحت دارد.

 


هفته پنجم
چهارشنبه 24/7/92
سیاه جامگان مشهد- گهر دورود ساعت 14:30 ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
نیروی زمینی تهران- گل گهر سیرجان ساعت 14:45 ورزشگاه شهدا نزاجا تهران
پیکان تهران- پاس همدان ساعت 14:45 ورزشگاه پیکان شهر تهران
مس رفسنجان- ابومسلم خراسان ساعت 14:45 ورزشگاه تختی رفسنجان
شهرداری بندرعباس- شهرداری یاسوج ساعت 15:00 ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
نفت و گاز گچساران- سایپا شمال ساعت 15:00 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
البدر بندر کنگ- داماش ایرانیان ساعت 15:00 ورزشگاه اختصاصی البدر بندر کنگ
الوند همدان – فولاد یزد- ساعت 15:15 ورزشگاه قدس همدان
راهیان کرمانشاه- آلومینیوم هرمزگان ساعت 15:15 ورزشگاه آزادی کرمانشاه
استقلال اهواز- صنعت نفت آبادان ساعت 15:30 ورزشگاه تختی اهواز
ایرانجوان بوشهر- نفت مسجد سلیمان ساعت 15:30 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
جمعه 26/7/92
گیتی پسند اصفهان- پدیده مشهد ساعت 15:00 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
 در این هفته نساجی مازندران استراحت دارد.
 در این هفته آهن بافق یزد استراحت دارد.

هفته ششم

 

گروه «الف»:

نساجي مازندران صفر - نيروي زميني صفر
گل گهرسيرجان 2 - سياه جامگان صفر
گهر دورود يک - استقلال اهواز 2

گروه «ب»:

آلومینیوم هرمزگان یک - ایران جوان بوشهر یک
پارسه تهران يک - نفت‌وگاز گچساران صفر
ابومسلم 2 - البدر بندر کنگ يک
پاس همدان 2 - راهيان کرمانشاه يک
يزد لوله صفر - پيکان يک

 



هفته هفتم

جمعه 3/8/92
مس رفسنجان- آلومینیوم هرمزگان ساعت 14:30 ورزشگاه تختی رفسنجان
دوشنبه 6/8/92
سیاه جامگان مشهد- نساجی مازندران ساعت 14:15 ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
فولاد یزد- شهرداری یاسوج ساعت 14:30 ورزشگاه شهید نصیری یزد
گیتی پسند اصفهان- گهر دورود ساعت 14:30 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
الوند همدان- پدیده مشهد ساعت 14:45 ورزشگاه قدس همدان
نفت و گاز گچساران- ابومسلم خراسان ساعت 14:45 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
البدر بندر کنگ- نفت مسجد سلیمان ساعت 14:45 ورزشگاه اختصاصی البدر بندر کنگ
استقلال اهواز- گل گهر سیرجان ساعت 15:00 ورزشگاه تختی اهواز
ایرانجوان بوشهر- پاس همدان ساعت 15:00 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
شهرداری بندرعباس- صنعت نفت آبادان (این دیدار به دلیل برگزاری دیدارهای جام حذفی معوقه محسوب و تاریخ برگزاری آن متعاقباً اعلام می شود)
سایپا شمال- داماش ایرانیان (این دیدار به دلیل برگزاری دیدارهای جام حذفی معوقه محسوب و تاریخ برگزاری آن متعاقباً اعلام می شود)
راهیان کرمانشاه- یزد لوله (این دیدار به دلیل برگزاری دیدارهای جام حذفی معوقه محسوب و تاریخ برگزاری آن متعاقباً اعلام می شود)
 در این هفته نیروی زمینی تهران استراحت دارد.
 در این هفته پیکان تهران استراحت دارد.

هفته هشتم


شنبه 11/8/92
پديده مشهد يک - فولاد يزد يک
نيروي زميني 2 - سياه جامگان صفر
نساجي مازندران 2 - استقلال اهواز 2
گل گهرسيرجان صفر - گيتي‌پسند 2
گهر دورود يک - شهرداري‌بندرعباس صفر
پيکان صفر- راهيان کرمانشاه يک
يزد لوله يک - ايران جوان بوشهر يک
آلومينيوم يک - البدر بندرکنگ 2
نفت‌مسجد‌سليمان صفر - نفت‌وگاز گچساران 2

يکشنبه
ابومسلم - سايپا شمال، ساعت 14:15
پاس - مس رفسنجان، ساعت 14:15

 دراین هفته شهرداری یاسوج استراحت دارد.
 در این هفته داماش ایرانیان استراحت دارد.


 هفته نهم

یکشنبه 19/8/92
شهرداری یاسوج- پدیده مشهد ساعت 14:30 ورزشگاه تختی یاسوج
فولاد یزد- صنعت نفت آبادان ساعت 14:30 ورزشگاه شهید نصیری یزد
گیتی پسند اصفهان- نساجی مازندران ساعت 14:30 ورزشگاه فولادشهر اصفهان
داماش ایرانیان- ابومسلم خراسان ساعت 14:30 ورزشگاه صنایع دفاع تهران
سایپا شمال- نفت مسجد سلیمان ساعت 14:30 ورزشگاه شهدا ساری
مس رفسنجان- یزد لوله ساعت 14:30 ورزشگاه تختی رفسنجان
نفت و گاز گچساران- آلومینیوم هرمزگان ساعت 14:45 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
البدر بندر کنگ- پاس همدان ساعت 14:45 ورزشگاه اختصاصی البدر بندر کنگ
الوند همدان- گهر دورود ساعت 14:45 ورزشگاه قدس همدان
شهرداری بندرعباس- گل گهر سیرجان ساعت 14:45 ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
استقلال اهواز- نیروی زمینی تهران ساعت 15:00 ورزشگاه تختی اهواز
ایرانجوان بوشهر- پیکان تهران ساعت 15:00 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

 در این هفته سیاه‌جامگان مشهد استراحت دارد.
در این هفته راهیان کرمانشاه استراحت دارد.


هفته دهم
یکشنبه 26/8/92
سیاه جامگان مشهد- استقلال اهواز ساعت 14:00 ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
نیروی زمینی تهران- گیتی پسند اصفهان ساعت 14:15 ورزشگاه شهدا نزاجا تهران
گهر دورود- فولاد یزد ساعت 14:15 ورزشگاه تختی دورود
نساجی مازندران- شهرداری بندرعباس ساعت 14:15 ورزشگاه شهدا ساری
گل گهر سیرجان- الوند همدان ساعت 14:15 ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
یزد لوله- البدر بندر کنگ ساعت 14:15 ورزشگاه شهید نصیری یزد
پیکان تهران- مس رفسنجان ساعت 14:15 ورزشگاه پیکان شهر تهران
راهیان کرمانشاه- ایرانجوان بوشهر ساعت 14:30 ورزشگاه آزادی کرمانشاه
آلومینیوم هرمزگان- سایپا شمال ساعت 14:30 ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
پاس همدان- نفت و گاز گچساران ساعت 14:30 ورزشگاه قدس همدان
نفت مسجد سلیمان- داماش ایرانیان ساعت 15:00 ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان
صنعت نفت آبادان- شهرداری یاسوج ساعت 15:00 ورزشگاه تختی آبادان
 در این هفته پدیده مشهد استراحت دارد.
 در این هفته ابومسلم مشهد استراحت دارد.


هفته یازدهم
جمعه 1/9/92
ابومسلم خراسان- نفت مسجد سلیمان ساعت 14:00 ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
شنبه 2/9/92
گيتي پسند يک - سياه جامگان يک
شهرداري ياسوج صفر - گهر دورود صفر
شهرداري بندر عباس 3 - نيروي زميني يک
الوند همدان صفر - نساجي مازندران صفر
فولاد يزد يک - گل گهر سيرجان يک
پارسه تهران يک - آلومينيوم هرمزگان 3
البدر بندر کنگ صفر - پيکان 3
نفت و گاز گچساران 2 - يزد لوله يک
سايپا شمال صفر - پاس صفر
مس رفسنجان 3 - راهيان کرمانشاه صفر

پدیده مشهد- صنعت نفت آبادان ساعت 14:00 ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
در این هفته استقلال اهواز استراحت دارد.
در این هفته ایران جوان بوشهر استراحت دارد.
 
هفته دوازدهم


شنبه 9/9/92
گهر دورود- پدیده مشهد ساعت 14:00 ورزشگاه تختی دورود
سیاه جامگان مشهد- شهرداری بندرعباس ساعت 14:00 ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
گل گهر سیرجان- شهرداری یاسوج ساعت 14:00 ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
نیروی زمینی تهران- الوند همدان ساعت 14:00 ورزشگاه شهدا نزاجا تهران
نساجی مازندران- فولاد یزد ساعت 14:00 ورزشگاه شهدا ساری
پیکان تهران- نفت و گاز گچساران ساعت 14:00 ورزشگاه پیکان شهر تهران
یزد لوله- سایپا شمال ساعت 14:00 ورزشگاه شهید نصیری یزد
آلومینیوم هرمزگان- ابومسلم خراسان ساعت 14:15 ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
راهیان کرمانشاه- البدر بندر کنگ ساعت 14:15 ورزشگاه آزادی کرمانشاه
پاس همدان- داماش ایرانیان ساعت 14:15 ورزشگاه قدس همدان
استقلال اهواز- گیتی پسند اصفهان ساعت 14:30 ورزشگاه تختی اهواز
ایرانجوان بوشهر- مس رفسنجان ساعت 14:30 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

 در این هفته مس رفسنجان استراحت دارد.
 در این هفته صنعت نفت آبادان استراحت دارد.
 در این هفته صنعت نفت آبادان استراحت دارد.
 در این هفته نفت مسجد‌سلیمان استراحت دارد.


هفته سیزدهم

گروه اول:
شهرداري بندرعباس 2 - استقلال اهواز يک
الوند همدان يک - سياه‌جامگان مشهد يک
شهرداري ياسوج يک - نساجي مازندران يک
فولاد يزد صفر - نيروي زميني 2
صنعت نفت آبادان 3 - گهر دورود يک

گروه دوم:
البدر بندر کنگ 2 - ايران جوان بوشهر صفر
ابومسلم 2 - پاس يک
نفت و گاز گچساران يک - راهيان کرمانشاه صفر
سايپا شمال يک - پيکان 2
پارسه يک - يزد لوله يک
ديدار تيم‌هاي نفت مسجد سليمان و آلومينيوم به علت حضور تيم نفت در جام حذفي به آينده موکول شد.

 


 

هفته شانزدهم


گروه الف:

الوند همدان صفر - شهرداري بندرعباس 2
فولاد يزد 3 - گيتي‌پسند اصفهان صفر
گروه ب:
ابومسلم 4 – راهيان کرمانشاه 2
نفت‌وگاز گچساران 3 - البدربندرکنگ يک
آلومينيوم هرمزگان يک - يزد لوله 2
سايپا شمال يک - مس رفسنجان يک
نفت مسجد سليمان يک - پيکان صفر

* ديدار تيم‌هاي گهر درود و نساجي مازنداران از بازي‌هاي گروه الف که قرار بود ساعت 14 امروز برگزار شود، به علت بارش سنگين برف در شهر درود به فردا (دوشنبه) ساعت 15 موکول شد.

 


 

 

 

مطالب مرتبط:

جدول لیگ دسته اول فوتبال ایران

جدول لیگ دسته دوم فوتبال ایران

جدول لیگ دسته سوم فوتبال

جدول لیگ برتر فوتبال ایران

 



مرتبط:


نظرات کاربران
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «مدیر سایت» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما: